08

خرداد
1401

آکواریوم شهر آنتالیا

ارسال شده توسط: لارک360/ 22

آکواریوم شهر آنتالیا به عنواع یکی از بزرگترین مجموعه های آکواریومی در جهان سرگرمی، آموزش و الهام را یکجا ارائه می دهد

گردش در ۴۰ آکواریوم موضوعی این مجموعه به بزرگترین تونل آکواریومی جهان با طول ۱۳۱ متر و عرض ۳ متر خواهید رسید. درست کردن گوله های برفی با برف واقعی مجموعه آکواریوم شهر آنتالیا در دنیای برفی (اسنو ورلد) قدم به سفری ماجراجویانه در پارک وحش (وایلد پارک می توانید با استفاده از تکنولوژی سه بعدی فیلم در سینمای ایکس دی اوشن راید به دریانوردی بپردازید روز ماجراجویانه خود را با یک وعده غذای سالم در یکی از رستورانهای موجود در محوطه به پایان برسانید شما قادر خواهید بود که بازدید خود را از آکواریوم به خاطراتی فراموش نشدنی تبدیل کنید. عکس یادگاری با پرده سبز هالیوودی در پیش زمینه که می توانید هر پیش زمینه ای که دوست دارید را انتخاب کنید. مثلا عکس خود را در اعماق اقیانوس خواهید داشت و یا سری به فروشگاه مخصوص خرید هدیه بزنید. توسط ماهی های دکتر در طبقه تراس درمان شوید. آکواریوم که یکی از پرجونب و جوش ترین جاذبه های گردشگری شهر است. در قلب آنتالیا و ۷۰ متر دورتر از ساحل کونیالتی واقع شده است. برای قیمت آکواریوم شهر آنتالیا و یا ساعات بازدید از آن به کانال تلگرامی ما مراجعه فرمایید. و یا با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید، تا مشاوران ما شما را در این راه یاری کنند. در تور آنتالیا حتما به آکواریوم شهر آنتالیا سر بزنید و از امکانات آن استفاده کنید.

 

آکواریوم-آنتالیا

موقعیت آکواریوم شهر آنتالیا

جاذبه های گرذشگری نزدیک آنتالیا

تا مرکز خرید مارک آنتالیا تنها 5 کیلومتر فاصله با ماشین شما می توانید از مارک آنتالیا خرید کنید 1-فاصله تا پارک آبی لند آف لجند که از معروف ترین پارکهای آبی آنتالیا می باشد 42 کیلومتر با ماشین می باشد  2-فاصله آکواریوم شهر آنتالیا تا موزه اسباب بازی های آنتالیا در حدود 6 کیلومتر با ماشین می باشد 3-فاصله آکواریوم شهر آنتالیا تا ترا سیتی آنتالیا برای خرید 12 کیلومتر با ماشین می باشد.

بسیار ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید و امیدواریم اطلاعات خوبی را کسب کرده باشید همچنین می توانید برای دیدن دیگر جاذبه های آنتالیا مقاله کسیک مناره آنتالیا را نیز مطالعه کنید.

آکواریوم شهر آنتالیا

تلگرام-شرکت