14

تیر
1401

ساحل ایچملر مارماریس

ارسال شده توسط: لارک360/ 20

ساحل ایچملر مارماریس بسیار زیباست و زمان آن رسیده است که در سواحل آفتابی ساعاتی را بگذرانید و از مناظر نهایت لذت را ببرید.

بهترین مکان برای قدم زدن در ساحل، شنا در آب دریا و لذت بردن از این مناظر ساحل ایچملر می­‌باشد. ساحل ایچملر مارماریس تفریحی دارای طیف متنوعی از امکانات مختلف است که باعث می­‌شود شما در مدت حضور خود در ساحل نهایت لذت را تجربه کنید. مارماریس یکی از بزرگترین بندرهای طبیعی جهان است. در پشت این بندر یک شهر پر جوش و خروش است که با دارا بودن بازار ها و مراکز خرید پارک ها و گردشگاه ها و بسیاری مکان های تفریحی و تجاری دیگر این شهر را به یک شهر همیشه بیدار تبدیل نموده است. این شهر در میان دریا و کوهستانی که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده قرار گرفته که این منظره ای از طبیعت زیبا را به وجود آورده است. سواحل ماماریس شاید بیش از آنچه که حقش بوده معروف شده است. این ساحل منظره بسیار زیبایی دارد اما در قسمتی از آن شن هایی با کیفیت بد وجود دارد که البته قسمت کوچکی از این ساحل زیبا می باشد.

موقعیت ساحل ایچملر مارماریس

درباره ساحل ایچملر

در هشت کیلومتری جنوب مارماریس در تور مارماریس ساحلی بسیار زیبا و آرام وجود دارد که ساختار سنتی و روستایی دارد که نام آن ساحل ایچملر است. ساحل ایچملر یکی از جاذبه های گردشگری مارماریس است. ساحلی آرام  که می تواند در روزهای گرم تابستانی بسیار دلپذیر و خاطره ساز باشد. ساحل ایچملر مارماریس با بارها و رستوران هایی که دارد می تواند برای کسانی که به غذای دریایی علاقه مند هستند جذاب باشد. ساحل آرام وخلوت ایچملر مارماریس می تواند برای کسانی که طالب آرامش هستند را برای شنا و آب بازی در دریا ترغیب کند. درست در کنار ساحل ایچملر، جنگلی با درختان سر به فلک کشیده وجود دارد که زیبایی ساحل ایچملر مارماریس را بیشتر نموده است. جالب است بدانید که در فصل هایی که مسافرت و گردشگری کاهش میابد کسانی که دنبال تورهایی تخفیف دار هستند، می توانند از تورهای مارماریس استفاده کرده و به این منطقه بیایند و از این محیط زیبا لذت ببرند. در روبروی ساحل ایچملر مارماریس یک جزیره کوچک زیبا وجود دارد که به نام کلوپاترا شناخته می شود. گفته می شود که این جزیره توسط مارک آنتونی به کلوپاترا هدیه داده شده است و جالب است که بدانید در افسانه آمده که او برای کلوپاترا شن سفید به این جزیره آورده است.

 

تفریحات-ساحل-مارماریس

ورزش های آبی در ساحل

در ساحل ایچملر مارماریس ورزش های آبی بسیاری وجود دارد که از آن جمله می توان به تیوپ سواری بنانا سواری و پرواز با چتر بر روی آب یا همان پاراسیلینگ و پاوربوت اشاره کرد بر روی تیوپی شبیه موز که دقیقا به همان رنگ است چهار یا پنج انسانی که به دنبال هیجان زیاد هستند سوار می شوند. شکل و شمایل این وسیله ( بنانا بوت ) باعث می شود که سرعت بسیار بالایی به آن داده شود این وسیله با قایقی تندرو کشیده می شود و این احساس را به انسان می دهد که سوار بر موشکی شده و به سوی جلو شلیک شده است. یکی دیگر از تفریحات در ساحل ایچملر مارماریس پرواز با چتر یا همان پاراسیلینگ است که شیوه این ورزش پرهیجان به این صورت است که یک یا چند نفر با هم سوار یک چتر می شوند که این چتر با یک طناب بسیار بلند به یک قایق تندرو بسته می شود. این قایق کم کم سرعت خود را زیاد می کند و چتر هم به همان صورت از زمین فاصله و کم کم اوج می گیرد و به دل آسمان می رود. در واقع کسی که سوار پاراسل است احساس می کند که بدون بال و پر به پرواز درآمده است و همان احساس پرواز را به انسان می دهد.

 

مارماریس-ساحل-ایچملر

غواصی در ساحل ایچملر مارماریس

غواصی در ساحل ایچملر مارماریس برای کسانی که طبع آرام تری دارند سرگرمی بسیار مناسب تری می باشد. غواصی در آب های تمیز و شفاف ساحل مارماریس و شنا کردن با آبزیان زیبای این دریا و تماشای مناظر بکر و دست نخورده آن بسیار جالب و جذاب است و دیدن این منظره ها مثل این است که انسان به دنیای پریان پا نهاده و با آن جاندارانی که تا به این زمان ندیده بوده انس و الفتی دیگر می گیرد. در سواحل زیبای ایچملر مارماریس مانند تمام مکان های دیگر این منطقه شب ها کسی به خواب نمی رود و این سواحل بسیار پر جنب و جوش است. در این ساحل همیشه مراسم رقص و پایکوبی با انواع رقص های اسپانیایی و رقص شکم و دیگر مراسم نیز دیده می شود.که شما می توانید لحظات بسیار شاد و خاطره انگیزی را برای خود و خانوادتان رقم بزنید.

بسیار ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید همچنین می توانید برای مطالعه بیشتر درباره دیدنی های مارماریس مقاله کوه های مارماریس را نیز مطالعه کنید.

ساحل ایچملر مارماریس

تلگرام-شرکت