04

تیر
1401

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

ارسال شده توسط: لارک360/ 25 ۲

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا یکی از بزرگترین مراکز خرید آنتالیا می باشد 

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در آن فروشگاه‌‌ها و برندهای مختلف ترکیه‌ای و بین المللی فعالیت می‌کنند. فودکورت طبقه 4 که چندین رستوران و کافه در آن وجود دارد به اندازه 830 نفر ظرفیت دارد. مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در سال 2011 در منطقه لارا ، شهر آنتالیا می‌باشد ساخته شده است. مرکز خرید تراسیتی با بیش از 150 فروشگاه و 30 رستوران به یکی از مراکز جذاب شهر تبدیل شده و باعث بوجود آمدن اتفاق تازه ای در زمینه خرید کردن در آنتالیا شده است. برندهای معتبری مانند بربری ، هوگوباس ، گانت ، لاکوست، ماسیما دوتی ، نایک ، پیر کاردین و تامی هیلفیگر در این مرکز تجاری لوکس شعبه دارند. مرکز خرید ترا سیتی  در 4 طبقه ساخته شده که طبقه همکف آن به فروش لوازم خانگی و محصولات مرتبط با آنها اختصاص داده شده است در دو طبقه بعدی این پاساژ فروشگاه های مختلف لباس وجود دارند. همچنین در طبقه چهارم فودکورت، سینما و فروشگاه مخصوص بچه ها تعبیه شده است. چندین برند جدید مانند بادی شاپ و مارکز اند اسپنسر نیز در مرکز خرید تراسیتی وجود دارند که در هیچ جای دیگر از شهر نمی‌توانید آنها را ببینید. هرروز از ساعت 9:30 صبح تا 10:00 شب می‌توانید به مرکز خرید ترا سیتی بروید. در تور آنتالیا برای خریدهای خود حتما به امرکز خرید تراسیتی آنتالیا سری بزنید.

 

ترا-سیتی-آنتالیا

موقعیت مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

ساعت کار مرکز خرید تراسیتی

هرروز از ساعت 9:30 صبح تا 10:00 شب می‌توانید به مرکز خرید ترا سیتی بروید و کارمندان مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در این ساعات به شما خدمات ارائه می دهند.

 

سالن-مرکز-خرید-تراسیتی-آنتالیا

فاصله جاذبه های گردشکری آنتالیا تا تراسیتی

تا آکواریوم آنتالیا 14 کیلومتر فاصله دارد. تا زیپ لاین و خیابان لارا 500 متر فاصله دارد. فاصله مرکز خرید تراسیتی آنتالیا آن تا پارک آبی آکوالند 23 کیلومتر می باشد. فاصله تا فرودگاه آنتالیا 14 کیلومتر می باشد. فاصله تا فرودگاه دنیزلی آنتالیا 203 کیلومتر است. تا موزه آنتالیا 12 کیلومتر می باشد

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

تلگرام-شرکت

۲ نظرات

بخش نظرات بسته شده است ..