31

خرداد
1401

پارک کارالی اوغلو آنتالیا

ارسال شده توسط: لارک360/ 24 ۱

پارک کارالی اوغلو آنتالیا یکی از جاذبه های گردشگری این شهر توریستی و زیبا می باشد.

اگر قصد استراحت داشتید و دوست داشتید از دیدن منظره دریا لذت ببرید،پیشنهاد ما پارک کارالی اوغلو است. پارک کارالی اوغلو آنتالیا در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد و به دلیل دسترسی راحت روزانه هزاران بازدید کننده دارد. این پارک در کنار خلیج آنتالیا واقع شده و دارای فضایی زیبا،محیطی فوق العاده و چشم اندازهای خیره کننده می باشد. در پارک کارالی اوغلو آنتالیا می توانند زیباترین بناهای آنتالیا مانند ساختمان شهرداری ، تئاتر شهر ،برج قدیمی هیدریلیک و صخره های بزرگ درون آب های زیبای خلیج آنتالیا را ببینند. مجسمه های زیادی در سراسر پارک کارالی آنتالیا به چشم می خورد و معروف ترین آن ها ، مجسمه کارگرمی باشد. در این پارکانواع درختان همیشه سبز مثل کاج ، سرو و نخل بچشم میخورد و زیبایی این پارک ساحلی آنتالیا را دو چندان کرده است. کارالی اوغلو در انتهای جنوب شرقی بندر Yacht واقع شده و در امتداد سواحل آنتالیا گسترده شده است. این پارک طبیعی نیست و توسط فضای سبز شهری ساخته شده است. اگر میخواهید یک قهوه خوب نوش جان کنید و یا میخواهید ناهارتان را در یکی از رستوران های آنتالیا میل کنید . پارک کارالی پیشنهاد خوبی ست. علاوه بر صرف غذا در رستوران های خوب این پارک میتوانید در کافه های این پارک انواع نوشیدنی و بستنی را میل کنند.

 

پارک-کارالی-اوغلو

موقعیت پارک کارالی اوغلو آنتالیا

درباره پارک کارالی 

پارک کارالی اوغلو آنتالیا یکی از جاذبه های گردشگری شهر، که بیشتر مردم و حتی توریست ها و گردشگران همیشه برای تفریح و استراحت آن انتخاب میکنند،پارک ها هستند، پارک ها فضای زیبا و آب و هوای تمیزی دارند. شهر آنتالیا نیز پارک های باصفا و زیبای بسیاری داشته که یکی از آن ها پارک کارالی اوغلو،پارک بسیار معروف در این شهر است، پارک کارالی اوغلو آب و هوایی خوب داشته و با قرار داشتن کنار خلیج آنتالیا، یکی از زیباترین چشم اندازهای این منطقه دارد. فضایی سبز و محیطی صمیمی این پارک باعث شده تا همیشه شلوغ از مردم و توریست های تور آنتالیا باشد. اگر به دنبال هواخوری و گشت و گذار در فضای سبز و خوش آب و هوا هستید،پارک کارالی اوغلو را انتخاب کنید، توریست ها و گردشگران تور آنتالیا میتوانند در کنار مجسمه های معروف این پارک، به خصوص مجسمه کارگر و پسر پارک کارالی اوغلو عکس های یادگاری بگیرند. پارک کارالی اوغلو آنتالیا پر از درخت های کاج، نخل یا سرو هستند.

 

نمایی-از-پارک-کارالی-اوغلو-آنتالیا

امکانات رفاهی پارک کارالی اوغلو 

پارک کارالی اوغلو آنتالیا بهترین مکان برای پیاده روی ها و استفاده از هوای تازه در منطقه است. همینطور فضای سبزی که این پارک ایجاد کرده باعث ایجاد شادی و نشاط میشود. رستوران ها و کافه های خوبی در این پارک مکانی دنج و مناسب برای عصرانه هستند.  

مسیرهای پارک کارالی اوغلو آنتالیا

پارک کارالی اوغلو آنتالیا در قسمت مرکزی از شهر آنتالیا، و جنوب شهر قدیمی کالجی قرار داشته و با استفاده از تراموا و پیاده میتوان به راحتی به آن رسید. توریست ها و گردشگران تور آنتالیا میتوانند به همراه بازدید از پارک کارالی اوغلو آنتالیا،از جاذبه های دیدنی دیگر این منطقه مثل تئاتر شهر،برج قدیمی هیدریلیک، صخره های بزرگ در خلیج، ساختمان شهرداری و … دیدن کنند. 

بسیار ممنون که تا انتها با ما همراه بودید و همچنان اگر می خواهید درباره دیگر مناطق توریستی آنتالیا اطلاعات کسب کنید می توانید مقاله پارک یاووز اوزجان آنتالیا را مطالعه کنید.

پارک کارالی اوغلو آنتالیا

تلگرام-شرکت

۱ دیدگاه

بخش نظرات بسته شده است ..