02

تیر
1401

پارک یاووز اوزجان آنتالیا

ارسال شده توسط: لارک360/ 21 ۲

پارک یاووز اوزجان آنتالیا به عنوان یکی از مهم ترین و باشکوه ترین پارک های منطقه به شمار می رود

پارک یاووز اوزجان آنتالیا مسیرهای پیاده روی بسیار زیادی را دربرمی گیرد. پارک یاووز اوزجان که توسط ساختمان اداری منسوب به شهرداری کلان شهر تخریب شده بود بار دیگر توسط رئیس جمهور زمان اردوغان به طور رسمی افتتاح شد و بار دیگر در اختیار شهروندان قرار گرفت. این پارک سرسبز و زیبا به همراه گل و گیاهان فراوان و مسیرهای مجزای پیاده روی مخصوص زنان به عنوان یکی از جاذبه های آنتالیا برای عموم مردم به شمار می رود. آنتالیایی ها بعد از بازدید از پارک یاووز اوزجان از شهردار منطقه تایرل مندرس بابت تخریب ساختمان اداری استان و تبدیل آن به یک فضای سبز در مرکز کلان شهر تشکر فراوان نمودند. در تور آنتالیا حتما به پارک یاووز اوزجان آنتالیا سر بزنید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

 

نمایی-از-پارک-یاووز-اوزجان-آنتالیا

موقعیت پارک یاووز اوزجان آنتالیا

درباره پارک یاووز اوزجان آنتالیا

پارک یاووز اوزجان آنتالیا با مساحتی بیش از بیست و دو هزار متر مربع نسبت به سایر پارک های آنتالیا از محبوبیت بیش­تری برخوردار است و سالانه تعداد بازدیدکننده­ی بیش­تری نسبت به سایر پارک­ها دارد،همین امر سبب شده تا پارک یاووز اوزجان از جمله منابع کسب درآمد کشوری از طریق حوزه ی گردشگری و توریسم برای شهر آنتالیا محسوب شود. این پارک دقیقا در منطقه­ دنیز محمد حسین قرار دارد. برای رسیدن به این پارک بدون عبور از خیابان تنها لازم است از پل عبور کنید،که این مورد خاص به زیبایی های دیگر ورودی پارک می­افزاید. در ارکستری که در این پارک طراحی شده است، در واقع گیاهان به گونه­ای هرس شده اند تا نما و جلوه ای خاص از ارکستر را برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذارند این پارک با داشتن پیاده‌روهای جداگانه و مخصوص خانم‌ها از جاذبه‌های اصلی آنتالیا به شمار می‌آید. پارک یاووز اوزکجان علاوه بر مناظر طبیعی و گیاهی از نمایشگاه‌ها و گالری‌های هنری و گل نیز برخوردار است. استخرهای تزئینی و استخر شنا که در نزدیکی رودخانه است نیز از تدابیر هوشمندانه‌ای جهت برجسته‌تر نشان دادن این پارک در سطح بین‌المللی بوده است.

 

ارکستر-پارک-یاووز-اوزجان

نزدیکی پارک به جاذبه های گردشگری آنتالیا

موزه تکلی مهمت پاشا تا پارک یاووز اوزجان آنتالیا 2 کیلومتر فاصله دارد. آکواریوم آنتالیا تا پارک 5 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا تا پارک 16 کیلومتر فاصله دارد

پارک یاووز اوزجان آنتالیا

تلگرام-شرکت

۲ نظرات

بخش نظرات بسته شده است ..