16

تیر
1401

کوه های مارماریس

ارسال شده توسط: لارک360/ 24 ۱

کوه های مارماریس یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری مارماریس می باشد.

این شهر که در فاصله ی بین دو کوه قرار دارد، فرصتی عالی برای پیاده روی را فراهم می کند. کوه های مارماریس با سنگ های برنزی رنگ، چشم انداز کوهستانی، جنگل های سرسبز،آبشارها و غروب خورشید بی نظیرش، بسیاری از توریست ها را جذب خود کرده است. یکی از روش ها برای گشت در این کوه ها، استفاده از جیپ می باشد که باعث می شود آدرنالین خون بالا رفته و هیجان را تجربه کنید. شما همچنین می توانید در دامنه ی این کوه های زیبا، پیاده روی کنید و از حیات وحش آن لذت ببرید. شما اگر دوست داشته باشید می‌­توانید بدون اینکه وارد این جاذبه های گردشگری شوید از منظره بسیار دیدنی آن‌ها نهایت لذت را ببرید. اگر طرفدار ورزش هستید می‌­توانید برای کوهنوردی به این کوهستان‌ها بروید،یکی از مسیرهای پیاده‌روی آن را برای قدم زدن و ورزش انتخاب کنید و از آب و هوای مطبوع کوهستان‌های مارماریس نهایت لذت را ببرید. شما بعد از صعود به بالای این کوهستان‌ها فرصت آن را خواهید داشت تا یکی از بی‌نظیرترین مناظر گردشگری کشور ترکیه از نزدیک مشاهده کنید و چند عکس یادگاری بی‌نظیر از این سفر خود بگیرید.

 

کوه های-مارماریس

موقعیت کوه های مارماریس

درباره کوه ها

چشم‌اندازی از صخره‌های زیبا که بر اثر تابش نور خورشید خیره‌کننده و رویایی به نظر می‌رسد،حتما در طول سفرتان به تور مارماریس شما را جذب خود خواهد کرد. شرکت‌های خصوصی زیادی در این شهر وجود دارد که در کوه‌های مارماریس تورهای خصوصی اجرا می‌کنند، شما را به مسیرهای صخره‌ای می‌برند،پانورمایی خیره‌کننده از گیاهان و جانوران بومی را به شما نشان می‌دهند،پرده از زیبایی تالاب‌ها و آبشارها برمی‌دارند و حتی شما را به بالاترین نقطه‌ی این کوه‌ها می‌برند که می‌توانید طلوع یا غروب خورشید را از پس دریایی آبی به تماشا بنشینید. زیبایی و لذت تجربه‌ی این روز در کوه های مارماریس به هیچ وجه قابل توصیف نیست.

 

نمایی-از-کوه-های-مارماریس

بهشت ترکیه مارماریس

بهشت ترکیه در بین کوه های مارماریس بسیار زیبا قرار گرفته است. شهر ساحلی و زیبای مارماریس به دلیل وجود تنوع گیاهی،جانوری،امکانات ورزشی ، تنوع غذایی و وجود انواع مراکز خرید مورد استقبال بسیاری از گردشگران است. شرکت های خصوصی زیادی هستند که در سطح شهر تور اجرا می کنند. شما را با وسایل نقلیه گوناگون به کوه های مارماریس می برند. وسایل جالب و پر هیجان مثل جیپ سفری (به صورت گروهی)،چهارچرخ های موتوری که به هر گردشگر سپرده می شود. بر فراز قله‌ی کوه‌ها، می‌توانید نمای زیبایی از شهر و طبیعت را ببینید،همچنین آبشارهای زیبایی در مسیر قرار دارند که می‌توان در بعضی از آنها قایق سواری در رودخانه خروشان را تجربه کرد. بسیاری از گردشگران برای تماشای غروب آفتاب به نوک قله‌ها می‌روند تا فرو رفتن خورشید در آب را از این نمای زیبا ببینند. سوار جیپ و یا چهارچرخ های موتوری شوید و به بالای کوه های مارماریس بروید. این وسایل حمل و نقل که در دامنه کوه های مارماریس قرار گرفته اند،شما را بر فراز قله کوه ها میبرند تا از بام مارماریس، شهر و طبیعت زیبای آن را تماشا کنید.

بسیار ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جاذبه های مارماریس مقاله آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس را نیز مطالعه کنید.

با ما1

تلگرام-شرکت

 

۱ دیدگاه

بخش نظرات بسته شده است ..