هتل شایان کیش | تلفن+تصاویر+آدرس


 •   موقعیت:
  درجه :
   

هتل شایان کیش به عنوان یکی از بزرگترین هتلهای کیش در یکی از بهترین لوکیشن های جزیره کیش از نظر دسترسی واقع شده است.چنانچه در تور کیش به دنبال رزرو هتل شایان کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

هتل شایان کیش

هتل ۵ ستاره شایان کیش به عنوان یکی از بزرگترین هتلهای کیش در یکی از بهترین لوکیشن های جزیره کیش از نظر دسترسی واقع شده است. این هتل که دارای امکانات رفاهی و اقامتی با کیفیت است، گزینه ای عالی برای یک اقامت خوب و به یادماندنی در تور کیش به شمار می رود.

 

تور کیش هتل شایان

 

 

هتل شایان کیش | معرفی

هتل شایان کیش هتلی پنج ستاره و بزرگ است که در زمینی به مساحت ۵۵۰۰۰ مترمربع و ساختمانی ۴ طبقه، احداث شده است. این هتل قبل از انقلاب و در سال ۱۳۵۴ با طراحی بسیار دقیق و خاص، در یکی از بهترین جاهای جزیره کیش بنا گردید و به نوعی جزو اولین هتل های کیش به حساب می آید، هر چند درسالهای اخیر در چندین نوبت بازسازی شد و کیفیت خود را حفظ کرد.

اقامت در این هتل که در نزدیکی ساحل خلیج فارس و اکثر جاذبه های توریستی کیش واقع شده است و همینطور دارای فضایی مدرن، امکانات رفاهی لوکس و چشم اندازی آرام بخش از اسکله و آب های نیلگون خلیج فارس است، برای هر کسی به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل خواهد شد.

مالکیت هتل شایان کیش در سال ۱۳۸۸ به “گروه هتل‌های پارس” که دارای چندین هتل در شهرهای مختلف ایران هستند واگذار شد که عبارتند از: هتل پارس مشهد، هتل پارس اهواز، هتل پارس ائل گلی تبریز، هتل پارس کاروانسرای آبادان، هتل پارس کرمان.

آدرس هتل شایان کیش

هتل شایان در جزیره کیش، میدان ساحل و روبروی اسکله تفریحی کیش واقع شده است.

اتاق ها و سوئیت های هتل شایان کیش

اتاق ها و سوئیت هایی که در هتل شایان کیش وجود دارند دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که عبارتند از:

اتاق دو تخته: اتاق های دو تخته این هتل بصورت دبل (یک تخت دو نفره) و تویین (دو تخت یکنفره) و با منظره و دید رو به دریا و رو به باغ می باشند و در طبقات دوم و سوم هتل قرار گرفته اند. متراژ اتاقهای دو تخته هتل حدودا ۳۰ متر مربع می باشد و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد. امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

اتاق دو تخته لوکس: این اتاق دو تخته لوکس بصورت دبل ( یک تخت دو نفره ) و با منظره و دید رو به باغ می باشد و در طبقات دوم هتل قرار گرفته است. متراژ این اتاق دو تخته حدودا ۳۰ متر مربع می باشد و از تجهیزات لاکچری داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد. امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

اتاق دو تخته لوکس: این اتاق دو تخته لوکس بصورت دبل ( یک تخت دو نفره ) و با منظره و دید رو به دریا می باشد و در طبقات اول هتل قرار گرفته است. متراژ این اتاق دو تخته حدودا ۳۰ متر مربع می باشد و از تجهیزات لاکچری داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد. امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

اتاق سه تخته: اتاق های سه تخته این هتل که در طبقه اول قرار گرفته اند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره بوده و با دو منظره رو به دریا و رو به باغ در اختیار میهمانان قرار می گیرند. متراژ این اتاق ها حدودا ۳۶ متر مربع می باشد و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد. امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

اتاق چهار تخته (دوبلکس): اتاق های چهار تخته هتل با نمای رو به دریا و رو به باغ در طبقه چهارم هتل به صورت دوبلکس قرار گرفته که طبقه همکف آن حدودا ۳۰ متر مربع و نیم طبقه آن حدودا ۱۵ متر مربع مساحت دارد. در طبقه همکف آن دو تخت یکنفره و در نیم طبقه یک تخت دو نفره وجود دارد و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد. امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

کابانا (ویلای ساحلی دو خوابه): ویلا ساحلی های هتل که دارای دو خواب هستند در محوطه بیرونی هتل و در نزدیکی ساحل قرار گرفته اند. فاصله این سوییت ها تا لابی هتل حدود ۵۰ متر و تا کنار ساحل و اسکله بزرگ تفریحی حدود ۱۰۰ متر است. متراژ حدودی آنها ۳۵ متر مربع است و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد. ظرفیت ویلا ساحلی های دو خوابه ۶ نفر می باشد که قابلیت ارایه ۳ عدد سرویس اضافه را نیز دارد . نحوه چیدمان آن هم به این شکل است که در یک اتاق خواب یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر دو عدد تخت یکنفره و در هال این سوییت نیز دو عدد تخت یکنفره قرار گرفته است.

کابانا (سوئیت ساحلی): سوییت های ساحلی که به کابانا معروف می باشند در محوطه بیرونی هتل و نزدیک به ساحل می باشند فاصله این سوییت ها تا لابی هتل حدود ۵۰ متر و تا ساحل دریا حدود ۱۵۰ متر است. در سوییت های ساحلی هم سه تیپ اتاق مانند ساختمان اصلی هتل وجود دارد که شامل سوییت دو تخته ، سوییت سه تخته و سوییت چهار تخته بوده و متراژ حدودی آنها ۳۵ متر مربع است. از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد.

رویال سوئیت: رویال سوییت های هتل عبارتند از رویال سوییت یک خوابه ، رویال سوییت دو خوابه و رویال دوبلکس که همگی آنها نمای رو به باغ دارند که در طبقات مختلف واقع شده اند. این اتاقها دارای فضای زیادی هستند و متراژ آنها حدودا از ۶۰ متر مربع شروع و به ۱۸۰ متر مربع نیز میرسد. از تجهیزات داخل این سوییت ها می توان از مبلمان ، تلویزیون ، یخچال ، ماساژور پا نام برد.
ظرفیت سوییت های دو خوابه ۶ نفر می باشد که قابلیت ارایه ۳ عدد سرویس اضافه را نیز دارد . نحوه چیدمان آن هم به این شکل است که در یک اتاق خواب یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر دو عدد تخت یکنفره و در هال این سوییت نیز دو عدد تخت یکنفره قرار گرفته است.
ظرفیت سوییت های یک خوابه ۴ نفر می باشد که قابلیت ارایه ۲ عدد سرویس اضافه را نیز دارد . چیدمان این اتاق به گونه ای است که دو تخت یکنفره در هال و یک تخت دو نفره در اتاق خواب آن قرار گرفته است.
ظرفیت سوییت دوبلکس دو خوابه ۶ نفر می باشد که قابلیت ارایه ۲ عدد سرویس اضافه را نیز دارد . در ساختار این سوییت اتاقها در طبقه بالا و هال در طبقه همکف قرار دارد که یکی از اتاقها دارای یک عدد تخت دو نفره و اتاق دیگر دارای دو عدد تخت یکنفره می باشد.

هتل شایان کیش در مجموع دارای ۱۹۱ اتاق و سوئیت به شرح زیر است:

 • ۸۲ اتاق دو تخته
 • ۲۸ اتاق سه تخته
 • ۳۲ اتاق دوبلکس
 • ۱ سوئیت معمولی
 • ۱۵ سوئیت ساحلی سه تخته
 • ۱۲ سوئیت ساحلی چهار تخته
 • ۱۳ سوئیت ساحلی دو تخته
 • ۲ ویلای ساحلی دو خوابه
 • ۳ رویال سوئیت یک خوابه
 • ۴ رویال سوئیت دو خوابه
 • ۱ رویال سوئیت دوبلکس دو خوابه

رستوران هتل شایان کیش

رستوران هتل شایان دارای ظرفیت ۲۵۰ نفری است و در آن انواع غذاهای ایرانی و بین المللی سرو می شود. کافی شاپ هتل شایان نیز با انواع نوشیدنی های سرد و گرم میزبان مهمانانش می باشد.

رستوران و کافی شاپ هایی که در هتل شایان کیش وجود دارند دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که عبارتند از:

رستوران سنتی: رستوران سنتی یا سفره خانه در محوطه باز پشت هتل و کنار استخر و آبنمای هتل واقع شده و انواع غذاهای سنتی و کبابی و همچنین انواع قلیان در آن سرو می شود. ترکیب منظره نخل ها و چمن زار در کنار استخر و هتل ، قاب عکسی به یاد ماندنی و خاطره انگیز را  ایجاد کرده است.

کافی شاپ و فست فود: کافی شاپ هتل با ظرفیت ۴۰ نفر در سالن و ۴۰ نفر در تراس ، با سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم با نوای دلنواز پیانو ، به صورت ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به میهمانان عزیز است. فست فود هتل هم در همین فضا و با ارایه انواع پیتزا ، ساندویچ و … از ساعت ۱۴ الی ۲۴ در خدمت میهمانان گرامی است.

رستوران شمبلیر: رستوران اصلی هتل است که دارای بوفه متنوع صبحانه و همچنین ناهار متنوع آلاکارد می باشد. ظرفیت این رستوران ۲۵۰ نفر بوده که در سه وعده صبحانه ، ناهار و شام آماده سرویس دهی به میهمانان بوده و چشم انداز بسیار زیبایی به خلیج فارس دارد.

رستوران لوشاتو: … “بزودی” …

امکانات هتل شایان کیش

هتل شایان کیش علاوه بر انواع اتاق ها و رستوران هایی که دارد دارای سالن آمفی تئاتر و اتاق جلسات نیز می باشد.

سالن آمفی تئاتر هتل شایان: سالن آمفی تاتر هتل بدون شک یکی از بهترین و زیباترین سالن های کیش بوده که با گنجایش ۲۳۰ نفر و امکانات مدرن جهت برگزاری مراسم و مناسبت ها بسیار مناسب است. ورودی این سالن از لابی هتل بوده و دارای فضای لابی و پذیرش اختصاصی می باشد.

سالن کنفرانس هتل شایان: سالن کنفرانس یا اتاق جلسات هتل با گنجایش ۲۱ نفر و امکانات مدرن در نوع خود یکی از منحصر به فرد ترین سالن های کیش بوده که جهت برگزاری نشست ها و جلسات بسیار مناسب است.

هتل شایان کیش

فاصله هتل شایان کیش تا جاذبه ها و دیدنی های جزیره کیش

 • فاصله هتل شایان تا اسکله تفریحی ۵۰۰ متر ( ۵ دقیقه پیاده )
 • فاصله هتل شایان تا هایپر مارکت و مرکز تجاری ۷۵۰ متر ( ۱۰ دقیقه پیاده )
 • فاصله هتل شایان تا بازار پانیذ و پردیس ۱ و ۲ ( ۱۷ دقیقه پیاده ) حدود ۱.۳ کیلومتر
 • فاصله هتل شایان تا ساحل مرجان و بازار مرجان ۴.۸ کیلومتر ( ۹ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا بولینگ مریم ۴۰۰ متر ( ۵ دقیقه پیاده )
 • فاصله هتل شایان تا بازار ونوس ۴۰۰ متر ( ۵ دقیقه پیاده )
 • فاصله هتل شایان تا بازار مروارید ۱.۲ کیلومتر ( ۱۴ دقیقه پیاده )
 • فاصله هتل شایان تا کشتی یونانی ۱۴.۷ کیلومتر ( ۱۹ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا بازار و رستوران پدیده کیش ۱۶ کیلومتر ( ۱۹ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا پلاژ بانوان ۳.۱ کیلومتر ( ۹ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا پلاژ آقایان ۱.۳ کیلومتر ( ۱۶ دقیقه پیاده )
 • فاصله هتل شایان تا شهر زیر زمینی کاریز ۷.۲ کیلومتر ( ۱۱ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا درخت سبز ۸.۵ کیلومتر ( ۱۴ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا پیست کارتینگ ۱.۴ کیلومتر ( ۱۷ دقیقه پیاده و ۳ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا رستوران پایاب ۷.۱ کیلومتر ( ۱۲ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا تور سافاری پارس ۹.۵ کیلومتر ( ۲۰ دقیقه با ماشین )
 • فاصله هتل شایان تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان ۷.۲ کیلومتر ( ۱۱ دقیقه با ماشین )

 

قوانین و مقررات هتل شایان کیش

کودکان زیر ۵ سال در هتل شایان (در صورت عدم استفاده از سرویس ) رایگان است.

بالای ۵ سال به صورت کامل حساب می شود .

سرویس اضافی بصورت تخت است .

تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

محرمیت محرز شرعی و قانونی ملاک پذیرش مهمان در یک اتاق و یا سوئیت می باشد

لذا همراه داشتن شناسنامه الزامی است. 

هتل ترانسفر غیر از ساعت کاری را قبول نمیکند

ترانسفر رایگان فرودگاه ۲۴ ساعت قبل از ورود به هتل باید اعلام شود

در غیر اینصورت هتل هیچ مسئولیتی در قبال ترانسفر شما قبول نمی کند

پذیرش خانم تنها با مدارک کامل شناسایی انجام میگیرد.

پذیرش زوجین با صیغه نامه دارای مهر برجسته به همراه مدارک کامل شناسایی امکان پذیر میباشد.

 

نظرات هتل شایان کیش

در ادامه تعدادی از نظرات مهمانان هتل شایان در مورد این هتل و امکانات آن آورده شده است (این نظرات بروزرسانی می شود):

مرضیه احتشام نژاد:
از لحاظ موقعیتی فوق العادس دو دقیقه تا ساحل دارید اگر اتاق های ساحلی رو بگیرید میتونید شبا هم برید ساحل راحت خدمه و امکانات خوبه تنها مشکل هتل قدیمی بودنش هست

نیروانا عباسی:
اتاق های کابانا هتل شایان عااااااالی بود

پویان:
عالی بود، سوییت ساحلی هاش عالی بود

یونس عبداللهی:
بهترین جای جزیره کیش قرار گرفته، بازسازی شده و خیلی بهتر شده، در کل پیشنهاد میکنم، اتاقهای روب ه دریاش فوق العاده زیباست

علی صادقی:
یکی از قدیمی ترین هتل های کیش با امکانات مناسب

امید:
اگر اتاق رو به دریا در طبقه ۴ را بگیرید منظره‌ای زیبایی را خواهید داشت.

کیارش خلیلی:
ما توی هتل شایان ۵ شب اقامت داشتیم. موقیت مکانی و فضای سبز بسیار عالی بود، بعضی اتاق هاش که دیدیم خیلی خوب بود، اما امکانات بعضی اتاق هاش خوب نبود و قدیمی بود. همچنین برخورد بعضی کارکنانش هم خوب نبود. ویوی اتاق های طبقات بالاش عالیه.

حمزه آل داود:
هتل لابی خوبی داشت اتاق خوب و تمیز و آرام اما رستوران وغذا در حد پایین توی این هتل میتونید استراحت خوب و آرامی داشته باشید ، قسمت خانه داری مقداری ضعیف عمل میکنن البته پرسنل مودبی داره ولی خود اتاق و خانه داری با توجه به پنج ستاره بودن هتل کم و کاستی خیلی داره ولی در کل برای استراحت و اقامت هتل خوبی هست پیشنهاد میکنم به برای غذا از سایر رستورانهای جزیره استفاده کنید البته صبحانه هتل بسیار عالی و با تنوع قابل قبول و کیفیت مناسب در کل خوب بود

پوریا جعفری:
ظواهر قدیمی است ولی از لحاظ معماری و ویوی دریا بسیار مناسب است.

حامد:
هتل در دهه پنجاه راه‌اندازی شده و باید اذعان کنم که واقعا هتل با معماری اصولی هست،اتاقهای رو به دریا را پیشنهاد می کنم،از سویت های ویلایی اش رضایت نداشتم و همان اتاقهای داخل هتل بسیار مطلوب است

مسعود صادقی:
آهتل شایان خیلی هتل خوبیه. نسبت به هتل های نوسازه ساختمان قدیمی و اتاق های قدیمی داره ولی موقعیت مکانی فوق العاده ای داره

محمد دانشیان:
رستورانی بسیار دنج و دوست داشتنی در هتل شایان کیش وجود داره. برخورد پرسنل و کیفیت غذاش عالی بود. همچنین نسبت به بقیه رستوران های کیش که به زور موسیقی زنده پخش میکنند و هزینه زیادی میگیرند این رستوران خیلی خوبه. حتی برای کسانی که در هتل شایان اقامت ندارند هم رفتن به رستورانش رو توصیه میکنم.

رودابه اعتضادمنش:

هتلی به معنای واقعی حرفه ای با پرسنل و مدیریت فوق العاده مودب و ساختاری بسیار منظم

برای اطلاع از لیست هتل های کیش اینجا کلیک کنید

شماره تلفن هتل شایان کیش:   ۴۴۴۲۲۷۷۱-۰۷۶

شماره تلفن رزرو هتل شایان کیش: ۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵

قیمت هتل شایان کیش را بصورت روزانه از سایت تور کیش پیگیری نمایید

%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3

lahzeakharitours Telegram2

ایجاد شده با ♥ توسط تیم تور لحظه آخری کیش

امکانات هتل
پذیرش 24 ساعته
صبحانه
تلویزیون
لوازم بهداشتی
روم سرویس
نمازخانه
تاکسی سرویس
صندوق امانات داخل اتاق
حمام
مینی بار با هزینه
لابی
فضای سبز
کافی شاپ
اتاق چمدان
یخچال
سیستم گرمایش و سرمایش
سیستم تهویه مطبوع دراتاق
کرایه اتومبیل (بدون راننده)
چایخانه سنتی
آرایشگاه
آسانسور
اینترنت در اتاق
به اشتراک بگذارید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 91031880-021 تماس بگیرید.