18

تیر
1401

آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس

ارسال شده توسط: لارک360/ 26 ۱

آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس یکی از باشکوه ترین جاذبه های دیدنی در شهر مارماریس است.

آرامگاه ساریان مارماریس با داشتن قدمت تفریخی ویژه و همچنین موقعیت خاص و معماری های ارزشمند نهفته شده در آن توانسته است در این شهر به یکی از پر بازدید ترین بخش ها تبدیل شود،معمولا در تور مارماریس جاذبه های بسیاری برای بازدید در نظر گرفته می شود وای بازدید از آرامگاه صخره ای ساریان همواره در اولویت آنها قرار داده می شود،در نظر داشته باشید اگر با چنین تورهایی سفر و بازدید خود را از این آثار تاریخی بی نظیر انتخاب کنید در این صورت دیگر نیازی به دغدغه های سفر نخواهید داشت زیرا مسئولان برگزار کننده تور مارماریس با فراهم کردن بهترین شرایط قصد دارند شما در طول سفر خود از بازدید خود نهایت رضایت را داشته باشید. آرامگاه صخره ای ساریان در تور لحظه آخری در طول تاریخ توانسته است بدون هیچ گونه تخریبی بسیار پایدار باشد وهمین امر سبب گردیده شده است این مکان به عنوان یکی از بخش های اصلی در شهر مارماریس تلقی گردد که نماینده ای بر ای آثار و معماری عای گوناگون در طول تاریخ باشد . صخره های یاد شده در این ناحیه در زاویه ی ۸۰ درجه به دریا واقع شده اند و همین امر توانسته است که برای گردشگرانی که از این بخش بازدید نی کنند یک چشم انداز باشکوهی فراهم گردد. در مطالب بعدی سعی شده است با ارائه نکات مطلوب در مورد آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس برای شما ارائه گردد و در این راستا میتواتید با در هنگام بازدید از این مکان تاریخی نگاه متفاوتی داشته باشید. حتما در طول بازدید خود فرصت فیلم برداری و عکس برداری را از دست ندهید .

موقعیت آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس

آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس

آرامگاه ساریان واقع در دامنه شمال شرقی شهر مارماریس در یک چشم اندازی از شهر و یک مسجد جدید در مجاورت آن قرار گرفته است. در زمان های گذشته عثمانی‌ها که بر این ناحیه تسلط داشتند آن را بر دامنه‌های شمال‌ شرقی شهر و برای یادبود ساریانا ساختند ، بانوی که به‌ خاطر پیشگویی‌هایش بسیار معروف بوده است. بانو سارینا در نزد عثمانی ها مهم و شخصی بسیار ارزشمند در نظر گرفته می شد و به همین دلیل آرامگاه صخره ای مارماریس به نام ایشان نامگذاری شد. و از آن زمان نیز همواره مورد توجه مردم بومی این ناحیه و سایر گردشگران بوده است. در تور مارماریس اطلاعات کاملی نیز در مورد تاریخچه ی این مکان به گردشگران ارائه می شود. در بازدید از آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس همچنین می توانید از مکان هایی که در نزدیکی این آرامگاه است بازدید کنید.

 

نمایی-از-آرامگاه-صخره-ای-ساریان-مارماریس

نکاتی در مورد ساریان مارماریس

نکات مفید و جالبی در مورد آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس وجود دارد که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره شده است. سنگ های مقبره ای که در قالب پناهگاه یونیا گنجانده شده سه قطعه سنگ برای مرده هایی که به خاک سپرده شده اند وجود دارد. نمای ستونهای یونانی که جلوی آثار هنری را تزئین کرده اند. برای بازدید از این مکان می توانید به وسیله ی فایق هایی که در این ناحیه است به آن جا سفر کنید و همه ی زوایای مربوط به آرامگاه صخره ای ساریان را در قایق مشاهده کنید . فرصت بازدید این مکان را با استفاده از قایق در تور مارماریس را از دست ندهید. بی شک با بازدید از آرامگاه صخره ای ساریان مارماریس به طور کامل می توانید تاریخ را از نزدیک احساس کنید. و یک تجربه ی بی نظیری در شهر مارماریس داشته باشید .همچنین بازدید با استفاده از قایق ها تنها راه امکان بازدید از این مکان می باشد.

بسیار ممنون که تا انتها با ما همراه بودید همچنین می توانید برای مطالعه بیشتر درباره دیدنی های مارماریس مقاله ساحل کیزکومو و اورهانیه مارماریس را نیز مطالعه کنید.

با ما1

تلگرام-شرکت

۱ دیدگاه

بخش نظرات بسته شده است ..