بازار و مراکز خرید کیش|۱۴۰۱

بازار و مراکز خرید کیش|۱۴۰۱

بازار و مراکز خرید کیش

جزیره کیش سالانه بیش از یک میلیون نفر گردشگر را در خود جای می دهد که از این میزان جمعیت، درصد زیادی در طول سفرشان به بازار و مراکز خرید کیش و بازارهای کیش سر می زنند. مراکز خرید کیش به واسطه فروش کالاهای اصل خارجی و قیمت های عمدتا مناسب و ارزان، علاقه مندان زیادی در بین مسافران دارد. کیش دارای بازار و مراکز خرید متعددی است که در سطح شهر پخش شده اند.

 

بازار و مراکز خرید کیش

بازار و مراکز خرید کیش

در این مطلب سعی شده است تا ضمن معرفی پرطرفدارترین و معروفترین مراکز خرید کیش و بازارهای کیش، توضیحی راجع به هریک از آنها نیز داده شود.

مرکز خرید کیش

بازار مروارید کیش

بازار مروارید کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی با مساحت حدودا ۲۹۰۰۰ مترمربع، در یک طبقه، در شهرک صدف کیش احداث گردیده است. بازار مروارید کیش در سال ۷۳ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۲۰۰ غرفه فروش پوشاک مردانه و زنانه، بلوریجات، لوازم ورزشی و آرایشی، عطر و ادکلن، لوازم خانگی و… می‌شود و یک رستوران، یک کافی‌شاپ و یک کافی‌نت نیز در آن جای گرفته‌اند که در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار مروارید کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار مروارید کیش

 

مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی با مساحت حدودا ۴۰۰۰۰ مترمربع، در چهار طبقه، در قسمت شرقی کیش احداث گردیده است. مرکز تجاری کیش در سال ۷۹ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۴۵۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از مرکز تجاری کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس مرکز تجاری کیش

 

مرکز خرید سارینا ۱ کیش

مرکز خرید سارینا 1 کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۵۳۰۰ مترمربع، در ده طبقه که دو طبقه آن تجاری و مابقی آن پارکینگ و اداری است، احداث گردیده است. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از مرکز خرید سارینا ۱ کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس مرکز خرید سارینا ۱ کیش

 

مرکز خرید دامون کیش

مرکز خرید دامون کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۴۳۰۰ مترمربع، در دو طبقه تجاری با ۱۰۰ غرفه و یک طبقه اختصاصی جهت فود کورت و رستوران، احداث گردیده است. مرکز خرید دامون کیش در کنار دو مجتمع مسکونی بزرگ و زیبای دامون ساحلی و دامون کیش ایر واقع گردیده است. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از مرکز خرید دامون کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس مرکز خرید دامون کیش

مرکز خرید پردیس ۱ کیش

مرکز خرید پردیس 1 کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۱۲۰۰۰ مترمربع، در دو طبقه، در قسمت شرقی کیش احداث گردیده است. مرکز خرید پردیس ۱ کیش در سال ۷۱ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با حدود ۲۳۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از مرکز خرید پردیس ۱ کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

 

آدرس مرکز خرید پردیس ۱ کیش

مرکز خرید پردیس ۲ کیش

مرکز خرید پردیس 2 کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۲۰۰۰۰ مترمربع، در جزیره کیش احداث شده است. مرکز خرید پردیس ۲ کیش در سال ۷۷ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۲۰۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. علاوه بر غرفه ها و واحدهای تجاری، دارای ۱۰ واحد اداری می باشد. مرکز خرید پردیس ۲ کیش در ۴ طبقه احداث شده است و به هشت دستگاه پله برقی، هفت دستگاه آسانسور معمولی و دو دستگاه آسانسور شیشه ای مجهز گردیده است. مرکز خرید پردیس ۲ کیش با دارا بودن امکانات قابل قبول و مغازه های متعدد و متنوع، جزو یکی از لوکس ترین بازار و مراکز خرید کیش محسوب می گردد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از مرکز خرید پردیس ۲ کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس مرکز خرید پردیس ۲ کیش

بازار پانیذ کیش

بازار پانیذ کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۱۰۰۰۰ مترمربع، در دو طبقه و در قسمت شرقی جزیره کیش احداث گردیده است. بازار پانیذ کیش در سال ۷۸ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۱۸۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار پانیذ کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار پانیذ کیش

بازار زیتون کیش

بازار زیتون کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۵۲۰۰ مترمربع، در دو طبقه، در قسمت شرقی کیش احداث گردیده است. در سال ۷۶ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۱۰۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار زیتون کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار زیتون کیش

 

بازار مرجان کیش

بازار مرجان کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۲۲۸۰۰ مترمربع، در یک طبقه، در قسمت شرقی کیش احداث گردیده است. در سال ۷۰ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۱۳۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار مرجان کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید. در ادامه عکس های بازار مرجان کیش را مشاهده می نمایید.

آدرس بازار مرجان کیش

بازار ونوس کیش

بازار ونوس کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۲۶۰۰۰ مترمربع، در دو طبقه، در قسمت شرقی کیش احداث گردیده است. بازار ونوس کیش در سال ۷۵ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۳۰۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار ونوس کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید. در سال ۷۵ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۳۰۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار ونوس کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار ونوس کیش

 

بازار مریم کیش

بازار مریم کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۵۶۰۰ مترمربع، در یک طبقه و در قسمت شرقی جزیره کیش احداث گردیده است. در سال ۶۹ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۵۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار مریم کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار مریم کیش

بازار صفین (عربها) کیش

بازار صفین عربها کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت حدودا ۲۳۰۰ مترمربع، در یک طبقه، در شمال غربی جزیره کیش و در منطقه بومی نشین صفین احداث گردیده است. در سال ۱۳۵۰ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۷۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار ونوس کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار صفین (عربها) کیش

بازار پارس خلیج کیش

بازار پارس خلیج کیش

یکی از بازار و مراکز خرید کیش است که در زمینی به مساحت بیش از ۱۲۰۰۰ مترمربع، در یک طبقه، در شمال غربی جزیره کیش و در منطقه بومی نشین صفین احداث گردیده است. در سال ۷۰ به بهره برداری رسید و در حال حاضر با بیش از ۱۵۰ غرفه، در حال فعالیت می باشد. چنانچه در تور کیش به دنبال بازدید از بازار پارس خلیج کیش می باشید، با ما در ارتباط باشید.

آدرس بازار پارس خلیج کیش

 

تقویم نمایشگاه های کیش 99

ایجاد شده با  توسط تیم طبیعت گردی لارک

به اشتراک بگذارید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 91031880-021 تماس بگیرید.