تور ارمنستان دی ۱۴۰۲ | قیمت تور ارمنستان ۱۴۰۲

تور ارمنستان به دو صورت هوایی و زمینی برگزار میگردد تعداد شب اقامت نسبت به نظر مسافر قابل تغییر می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما، در ارتباط باشید.

تور ارمنستان دی 1402
نام هتل
ستاره
قیمت
10.000.000
11.000.000
12.000.000
13.000.000
13.500.000
13.700.000
14.000.000
14.000.000
14.000.000
19.000.000
خدمات تور:

پرواز رفت و برگشت fly arna با 30 کیلو بار ترانسفر رفت وبرگشت سه شب و چهار روز اقامت در هتل به همراه صبحانه و گشت شهری لیدر و بیمه مسافرتی

تور ارمنستان

تور ارمنستان به دو صورت هوایی و زمینی برگزار میگردد تعداد شب اقامت نسبت به نظر مسافر قابل تغییر می باشد اما کمتر از سه شب نمی توان رزرو نمود البته گاهی بعضی از هتل ها اقامت یک یا دو شب هم میدهند که تعداد انگشت شماری هستند.

که در مطالب زیر به جزییات تور ارمنستان هوایی و تور ارمنستان زمینی میپردازیم 

تور ارمنستان

تور زمینی ارمنستان

تور ارمنستان به دو صورت زمینی و هوایی برگزار میگردد که تور ارمنستان زمینی به دو شکل گروهی و انفرادی می باشد.

در تور ارمنستان گروهی از تهران با اتوبوس وی آی پی و لیدر همراه تور از مبدا تا مقصد و بلعکس است و همه گشت ها به صورت گروهی و اقامت در هتل هایی که برای گروه اختصاص داده شده اقامت دارند در تور ارمنستان انفرادی اتوبوس رزرو میشود تا ایروان و به محض رسیدن شما لیدر به استقبالتان می آید و تا هتل همراهی میکند و برنامه سفر را به مسافر اطلاع میدهد.

قیمت تور زمینی ارمنستان

 اگر به دنبال یک ماجراجویی شخصی در تور ارمنستان هستید توصیه می‌کنیم این سفر را به صورت زمینی انجام دهید زیرا مسیری که از آذربایجان شرقی تا مرز نوردوز و سپس از مرز نوردوزدر این مسیر تا شهر ایروان مسیری است که طبیعت آن در کمتر جایی پیدا میکنید در شروع مسیر تور ارمنستان از تهران تا تبریز ۶۰۰ کیلومتر راه را طی می‌کنیم پس از رسیدن به تبریز استراحت کوتاهی می‌کنیم و از تبریز تا جلفا مسیری که طی می‌کنیم حدود ۱۳۰ کیلومتر می‌باشد و سپس از جلفا تا شهر سیه رود که حدود ۶۰ کیلومتر می‌باشد از سیه رود تا مرز نوردوز ۲۰ کیلومتر می‌باشد.

زمانی که به مرز نوردوز میرسیم پیشنهاد می‌کنیم از بازارچه پایانه مرزی نوردوز هم دیدن کنید این بازارچه به دلیل نزدیکی به مرز هم اجناس خارجی اصل دارد و همچنین قیمت‌هایی که در این بازار خواهید دید با قیمت‌های موجود در ایران بسیار متفاوت می‌باشد.

زمانی که از مرز نوردوز رد شدیم و وارد خاک ارمنستان شدیم برای رسیدن به ارمنستان دو راه اصلی وجود دارد هر دو مسیر را برای شما توضیح می‌دهیم.

قیمت-تور-زمینی-ارمنستان

مسیر اول از مرز نوردوز به شهر مغری و سپس به لهواز از لهواز به لرنادزور و کاپان و اغوانی و آرپی و به ایروان می رسیم که این مسیر حدود ۳۸۰ کیلومتر است.

مسیر دوم که نسبت به مسیر اول طولا نی‌تر می‌باشد و حدود ۴۴۰ کیلومتر راه را طی می‌ کنیم از شهر های زیر رد میشویم. 

 از مرز نوروز تا شهر مری و سپس از شهر مری تا لهواز از لهواز تا لرنادزور و سپس به اغوانی و وایک و شاتین و گغوویت و لاشن که دریاچه سوان در این مسیر قرار دارد هر چند تا ایروان که کل این مسیر حدود ۴۴۰ کیلومتر است.

قیمت تور زمینی ارمنستان از تهران 

قیمت تور زمینی ارمنستان از تهران به تاریخ و مدت زمان اقامت و هتل انتخابی مسافر دارد که بهتر است سری به پکیج های موجود در سایت که در خصوص تور زمینی ارمنستان بزنید و در صورت درخواست رزرو با همکاران ما در گروه گردشگری لارک ۳۶۰ در تماس باشید. 

قیمت تور زمینی ارمنستان از اصفهان 

تور زمینی ارمنستان از اصفهان به صورت گروهی برگزار میگردد که به نسبت نوع هتل و مدت اقامت قیمت آن متغییر میباشد.

قیمت تور زمینی ارمنستان از مشهد 

تور زمینی ارمنستان از مشهد به صورت گروهی برگزار میگردد که به نسبت نوع هتل و مدت اقامت قیمت آن متغییر میباشد. حاضر در حال حاضر فقط تور ها از تهران برگذار میگردد.

قیمت تور زمینی ارمنستان از تبریز

تور زمینی ارمنستان از تبریز به صورت گروهی برگزار میگردد که به نسبت نوع هتل و مدت اقامت قیمت آن متغییر میباشد به دلیل اینکه بیشتر تورها از تهران برگذار میگردد مسافرانی که در تبریز هستند میتوانند با هماهنگی در شهر تبریز سوار شوند و به گروه ملحق شوند.

قیمت تور هوایی ارمنستان 

تور هوایی ارمنستان در تمام فصل های سال انجام میگردد به دلیل قیمت مناسب و تفریحات آبی و سرگرمی های زیادی که دارد جزو محبوب ترین تور ها انتخاب می شود .

 

تور-هوایی-ارمنستان-از-تهران

قیمت تور هوایی ارمنستان از تهران 

قیمت تور هوایی ارمنستان نسبت به تاریخ تور و تعداد شب اقامت و همچنین هتلی که انتخاب می‌کنیم متغییر می‌باشد تور هوایی ارمنستان از تهران در تمامی روزهای هفته است ایرلاین های ایرانی و ایرلاین های خارجی از جمله آرمنیا انجام می‌پذیرد پروازهای ارمنستان از فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی زوارتنوتس و بلعکس انجام میگردد.

در حال حاضر به جز فرودگاه بین المللی امام خمینی هیچ پروازی از هیچ شهر ایران به ارمنستان انجام نمی‌گیرد. 

قیمت تور هوایی ارمنستان از اصفهان 

در حال حاضر از فرودگاه اصفهان پرواز انجام نمیگردد به همین دلیل باید پرواز را از فرودگاه بین المللی امام خمینی به شهر ارمنستان انجام دهید . 

قیمت تور هوایی ارمنستان از مشهد 

در حال حاضربه جز فرودگاه بین المللی امام خمینی هیچ پروازی از هیچ شهر ایران به ارمنستان انجام نمی‌گیرد.و باید برای سفر خود به تهران بیایید و از فرودگاه بین المللی امام خمینی سفر خود را شروع کنید.

قیمت تور هوایی ارمنستان از تبریز

در حال حاضربه جز فرودگاه بین المللی امام خمینی هیچ پروازی از هیچ شهر ایران به ارمنستان انجام نمی‌گیرد.

اطلاعات تور ارمنستان

تور ارمنستان و اطلاعاتی در مورد کشور ارمنستان به‌عنوان اولین کشور مسیحی تاریخ، کلیسا­های بسیاری دارد که قدمت برخی از آن‌ها به قرن‌ها پیش بر­می‌گردد و می‌توان گفت از اولین کلیساهای جهان هستند.

قدیمی‌ترین کلیسای جهان در استان آذربایجان غربی ایران قرار دارد که با نام‌های قره کلیسا، کلیسای تادئوس مقدس یا کلیسای طاطاووس شناخته شده‌ است و به‌عنوان یک اثر قدیمی به همراه چند کلیسای باستانی دیگر تحت عنوان مجموعه کلیساهای تاریخی ایران به ثبت جهانی یونسکو رسیده است.

قیمت تور هوایی ارمنستان از تهران 

کشور ارمنستان بناهای مدرن بسیاری هم دارد که فواره‌های رنگی – موزیکال ایروان یکی از آن‌ها است.

فواره‌ها در میدان جمهوری (به زبان ارمنی هانرا بدوتیان هراپاراگ) و در مرکز شهر ایروان قدیم قرار دارند. این میدان با طراحی و نظارت مستقیم الکساندر تامانیان (Alexander Tamanian معمار معروف ارمنستانی) در سال ۱۹۲۶ بنا گردیده است. این بنا دارای ساختار پیچیده‌ای است و طرح میدان به‌صورت بیضی‌شکل و در اطراف آن ساختمان‌های دولتی و فرهنگی قرار گرفته است.

میدان جمهوری در فصل تابستان یکی از جذاب‌ترین مراکز تفریحی است و روبه‌روی موزه فواره‌های موزیکال قرار دارد که با پخش آهنگ و نورپردازی خاص، منظرهٔ جالبی را به وجود می‌آورد. در ایام جشن‌های ملی، مراسم زیادی در این میدان برگزار می‌شود و به طور معمول با آتش‌بازی هیجان‌انگیزی همراه است.

کشور ارمنستان و ایران به دلیل همسایگی و نزدیکی فرهنگی که بین این ۲ کشور در طول قرن‌ها اتفاق افتاده است، از اشتراکات بسیاری برخوردار هستند. یکی از اشتراکات خوشمزه نان لواش است. پس اگر اهل خوردن نان تازه با غذای خود هستید و علاقه دارید تا لذت خوردن نان داغ لواش با صبحانه خود را در ارمنستان هم تجربه کنید، حتماً سری به نانوایی‌های این کشور بزنید.

تور-ارمنستان

از دیگر نکات مشترک بین مردم ایران و ارمنستان اهمیت به خانواده و احترام گذاشتن به آن است. ذکر این نکته هم خالی‌ازلطف نیست که ارمنی‌ها نیز افرادی مانند فرزند تازه متولدشده یا عروس و داماد را که به‌ تازگی وارد خانواده آن­ها شده‌اند، بسیار محترم شمرده و سعی می‌کنند کانون خانواده خود را با حضور آن‌ها گرم‌تر نگه‌دارند.

اختلاف ساعت ایران و ارمنستان حدود نیم ساعت میباشد که از ایران عقب تر است واحد پول ارمنستان درام است که به اختصار AMD نامیده میشود.

خدمات تور ارمنستان

بلیط رفت و برگشت (هواپیما یا اتوبوس)، اقامت در هتل های ارمنستان همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی (در سفر هوایی)، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان، سیم کارت، یک گشت شهری به همراه نهار .

برای اطلاع از تور ارمنستان هوایی و تور ارمنستان زمینی بهترین راه تماس با پشتیبانی گروه گردشگری لارک ۳۶۰ است که به بهترترین شکل ممکن شما را در این سفر راهنمایی مینمایند

جاذبه های توریستی ارمنستان

در ادامه این مطلب به چند مکان توریستی ارمنستان میپردازیم

کاسکاد ارمنستان

کاسکاد که تلفظ ارمنی آن کسکد یعنی آبشار است، سازه مدرنی در قلب پایتخت ارمنستان (ایروان) می باشد که به هزار پله هم معروف است. کاسکاد که یکی از معروف ترین جاذبه های توریستی ایروان است، سازه ای است که تعداد خیلی زیادی پله دارد و مرکز شهر ایروان، کنتون را به محله های بزرگ و مهم اطراف آن وصل می کند.

کاسکاد-ارمنستان

میدان جمهوری ارمنستان

این میدان واقع در قلب پایتخت ارمنستان، یعنی ایروان واقع شده است و یکی از اصلی ترین مکان ها در شهر می باشد. میدان جمهوری که به میدان ایروان هم معروف است، از یک میدان ورزشی بیضی شکل و یک استخر و فواره موزیکال تشکیل شده است.

میدان-جمهوری-ارمنستان-ایروان

 روستای گارنی ارمنستان

روستای گارنی پر از مجموعه های باور نکردنی از آثار تاریخی و معماری می باشد که تاریخ ساخت آنها به دوره هلن و اوایل دوره مسیحیت بر می گردد. معروف ترین بنای این روستا یک معبد نمادین گارنیست. بنای قابل توجه دیگر در روستای گارنی که شاهکاری نمادین از معماری هلنی می باشد معبدیست به نام معبد غیر مسیحی خورشید که یکی از بهترین نمونه های معماری پیش از مسیحیت در ارمنستان می باشد.

روستای-گارنی-ارمنستان

شهر جرموک ارمنستان

شهر جرموک به خاطر چشمه های آبگرم و چشمه های جوشان و آبهای گرم معدنی منحصر بفردش که بیشتر برای نوشیدن و داشتن خواص درمانی و دارویی از آن استفاده می شود، شهر بسیار محبوبیست. گردشگران همچنین به خاطر آبشارهای زیبا، دریاچه های درخشان، مسیرهای پیاده روی محسور کننده و هوای تازه کوهستان به سمت جرموک هجوم می آورند!

شهر-جرموک-ارمنستان

صومعه گغارد ارمنستان

این صومعه که بر فراز صخره بسیار بلندی واقع شده است، یکی از حاذبه های تاریخی خیره کننده از معماری قرون وسطی را در ارمنستان به نمایش می گذارد. این مکان در واقع مجموعه ای از چند مقبره و کلیسا می باشد که از قبل از قرن چهارم تا کنون در اینجا وجود دارند. کلیسا و نمازخانه اصلی این مجموعه در سال ۱۲۱۵ ساخته شده است. صومعه گغارد علاوه بر اهمیت مذهبی، به خاطر داشتن چشم اندازهای بی نظیری واقع در اطراف دره تنگ رودخانه آزات برای توریست ها از جمله مکان های جذاب و دیدنی ارمنستان به شمار می آید.

صومعه-گغارد-ارمنستان

 صومعه تاتو ارمنستان

این صومعه یکی از قدیمی ترین و معروف ترین نمونه های معماری در ارمنستان است و در قرن نهم میلادی ساخته شده است. چشم انداز صومعه تاتو به خاطر قرار گرفتن آن در لبه دره تنگ روخانه وروتان و کوههای سر به فلک کشیده پشت آن، منظره نفس گیریست.

صومعه-تاتو-ارمنستان

ایجاد شده با  توسط تیم تور لارک ۳۶۰

با سلام بله لطفا با همکاران ما در شرکت لارک برای مشاوره در تماس باشید
بله بیشتر هتل های استخر دار سه ستاره و پنج ستاره هستند که در قسمت توضیحات هتل مشخص شده اند
بله هر تعداد شب به درخواست شما رزرو میشود برای اطلاع از نرخ ها لطفا با همکاران ما در مجموعه لارک در تماس باشید
به اشتراک بگذارید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 91031880-021 تماس بگیرید.