تور استانبول

تور استانبول و اطلاع از نرخ تورهای استانبول با پرواز های مختلف و نرخ تور لحظه آخری با کارشناسان تور لارک ۳۶۰ در ارتباط باشید.

تور استانبول 17 آذز
نام هتل
ستاره
قیمت
12000000
17000000
14000000
خدمات تور:

چهار شب و پنج روز اقامت در هتل پرواز رفت و برگشت لیدر گشت شهری به همراه نهار ترانسفر رفت و برگشت و بیمه مسافرتی

تور استانبول

تور استانبول مقصدی است که می‌تواند نیاز و توقع بسیاری از مردم را برآورده کند. فرقی نمی‌کند که کدام فصل را با چه بودجه‌ای برای سفرتان انتخاب کرده‌اید؛ چراکه اینجا هر روز سال جذابیت‌های خاص خود را دارد.

استانبول

تور استانبول، تنها شهری است که در دو قاره گسترش پیدا کرده، بخشی از آن در قاره آسیا و بخش دیگر در قاره اروپا است، به‌همین‌دلیل گفته می‌شود که در منطقه اوراسیا قرار گرفته است. دو بخش آسیایی و اروپایی استانبول از طریق تنگه‌ای به‌نام تنگه بسفر به یکدیگر متصل شده‌اند که شبه جزیره تراکیه در قاره اروپا و شبه جزیره آناتولی در آسیا واقع شده. این شهر، سومین کلان‌شهر خاورمیانه و بزرگ‌ترین کلان‌شهر اروپا است

تور هوایی استانبول 

می‌خواهید بلیط ارزان قیمت خریداری کنید باید توجه داشته باشید که تاریخ سفر شما در های سیزن (high season) است یا لو سیزن (low season):

پرواز به استانبول از شهر های مختلف 

فرودگاه‌های شهرهای تهران، شیراز،‌ مشهد، تبریز و اصفهان به مقصد استانبول پرواز برگزار می‌کنند.

اما برنامه‌های این شهر‌ها متفاوت است. همچنین برنامه‌های پرواز ثابت نیستند و احتمال دارد که در هر فصلی با توجه به تقاضای مسافران، تعداد پرواز‌ها کم یا زیاد شود.

اما در پیک سفر برای استانبول از تبریز یا تهران هر روز پرواز انجام میگردد برای تور استانبول از شهر مشهد ۳ روز در هفته پرواز برگزار می‌شود. و از شهر شیراز دو روز در هفته انجام میگردد به همین خواطر قبل از سفر حتما با کارشناسان ما در مجموعه لارک ۳۶۰ در تماس باشید 

هتل‌های زیر پیشنهاد ما برای افرادی است که برای خرید و یا تفریح و استراحت به استانبول سفر می‌کنند. باز هم یادآوری می‌کنیم که هتل‌های سه ستاره استانبول کیفیت مطلوب ندارند و فقط اگر برای خرید لباس و … تور استانبول خریداری می‌کنید، اقامت در هتل‌های سه ستاره را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

هتل‌های پیشنهادی ما برای تور استانبول در لو سیزن

هتل‌های ۴ ستاره استانبول در لو سیزن

تکسیم اکسپرس – هتل تکسیم لاین – هتل گرند هالیک -هتل آوانتگارد – هتل گرند اوزتانیک 

هتل‌های ۳ ستاره استانبول در لو سیزن

گلدن پرا – لایف روم – تکسیم تریس – مکس ول – بیزا سوئیت 

بهتر است در اطراف میدان تکسیم اقامت داشته باشید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه قدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه اقامت شما تا حدود زیادی کاهش پیدا می‌کند

بهترین راهکاری که برای خرید ارزان تورهای استانبول می‌توانیم ارائه کنیم این است که شما بلیط رفت و برگشت خود را ۳ یا ۴ ماه زودتر از تاریخ سفر خریداری کنید. در این حالت، شما کمترین هزینه ممکن را برای خرید بلیط هواپیما می‌پردازید. برای رزرو هتل نیز می‌توانید حتی زمانی که به استانبول رسیدید محل اقامت خود را مشخص کنید.

تور استانبول 2

مساحت شهر استانبول

مساحت استانبول حدود ۵,۷۱۲ کیلومترمربع است که به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم شده است.

جمعیت استانبول چقدر است؟

جمعیت استانبول طبق سرشماری که در سال ۲۰۱۸ انجام شده، بیش‌از ۱۵ میلیون نفر است که حدود ۶۵% از مردم در قسمت اروپایی و ۳۵% در قسمت آسیایی زندگی می‌کنند. این شهر در سال ۲۰۱۸، به‌عنوان پرجمعیت‌ترین شهر ترکیه شناخته شد.

دین، مذهب و زبان مردم استانبول

مردم استانبول اکثرا ترک هستند و به زبان رسمی کشور، یعنی ترکی صحبت می‌کنند. اکثر مردم این شهر مسلمان و دارای مذهب سنی هستند.

جاهای دیدنی تور استانبول

استانبول به‌عنوان پایتخت فرهنگی ترکیه شناخته می‌شود، در جدول زیر می‌توانید خلاصه‌ای از دیدنی‌های شهر استانبول را ببینید که اثباتی بر درست بودن این لقب به‌حساب می‌آید.

 

ایجاد شده با  توسط تیم تور لارک ۳۶۰

بله لطفا با همکاران پشتیبانی لارک در تماس باشید
بله تعداد شب به درخواست مسافر تغییر پیدا میکند برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در گروه پشتیبانی لارک در تماس باشید
به اشتراک بگذارید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 91031880-021 تماس بگیرید.