تور سریلانکا

برای رزرو تور سریلانکا و اطلاعات سفر لطفا با همکاران ما در گروه گردشگری لارک ۳۶۰ با شماره های درج شده در سایت در تماس باشید

تور سریلانکا (کندی + بنتوتا +کلمبو )
نام هتل
ستاره
قیمت
36000000
38000000
47000000
خدمات تور:

تور سریلانکا هفت شب و هشت روز اقامت در هتل لیدر بیمه مسافرتی پرواز سلام ایر و پرواز ایر عربیا گشت شهری هر روز اقامت در شهر کندی دو شب در شهر بنتوتا سه شب و در شهر کلمبو دو شب می باشد

تور سریلانکا

تور سریلانکا، کشوری با سواحل بی‌انتها، آثار تاریخی متعدد و بسیار زیاد ، مردم مهمان‌نواز و غذاهای لذیذ و ارزان که با مزاج ایرانی ها هم خوانی دارد. کشورهای بسیار کمی در دنیا هستند که به‌اندازه‌ سریلانکا، جاذبه‌ها و آثاری دارند که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده باشد. فرهنگ بیش از ۲۰۰۰ ساله‌ سریلانکا را می‌توانید در بقایای آثار تاریخی دید.
جایی که در آن صومعه‌های افسانه‌ای با زیباترین جزییات تزیین شده‌اند.که در تور سریلانکا خالی از لطف نیست که سری به این صومعه ها و معبد ها بزنیم.
در تور سریلانکا می‌توانید حیات وحش را از نزدیک میتوان دید. تورهای سافاری شما را به تماشای فیل‌ها، بوفالوها ، پلنگ‌ها و هزاران پرنده‌ رنگارنگ و زیبا می‌برد. فاصله‌ها در سریلانکا بسیار نزدیک است.
در این کشور دیدنی می‌توانید انواع جاذبه‌های گردشگری را یک‌جا تجربه کنید. در سواحل زیبا آفتاب بگیرید، در معابد هزارساله مراقبه کنید، در دهکده‌های آرام گردش کنید، پرنده‌ها و گل‌های وحشی را تماشا کنید، غذاهای محلی را امتحان کنید و از بقایای دوران استعمار و جاذبه‌های زیبای مرتبط با آن دیدن کنید.

آب‌و‌هوایی تور سریلانکا

آب‌و‌هوا در تور سریلانکا، استوایی است و دو فصل متمایز گرم و خشک دارد. میانگین دمای هوا در تور سریلانکا معمولا بین ۲۸ تا ۳۲ درجه‌ سانتی‌گراد است.
این دما ممکن است بر اثر تغییرات کلی دمای هوا در سراسر دنیا، تغییر کند. دمای هوا در منطقه‌ نوا که در ارتفاعات مرکزی قرار دارد، ممکن است تا ۱۶ درجه‌ سانتی‌گراد هم کاهش یابد. در مناطق ساحلی شرقی و در منطقه‌ باتیکولا، دمای هوا تا ۳۲ درجه هم می‌رسد. برخی از نواحی ساحلی تحت‌تاثیر نسیم‌های اقیانوسی، خنک‌تر هستند.
سردترین ماه‌های سال دسامبر و ژانویه و گرم‌ترین ماه‌های سال آوریل و اوت است.

تاریخچه کشور سریلانکا

استانی ترین یافته های انسانی در سریلانکا یافت شده که مربوط به ۳۴ هزار سال قبل و از بقایای انسانی است معروف به انسان بالانگودا. ساکنان کهن سریلانکا معروف به ودداهااز تبار تامیل و زیرشاخه نژاد تیره ‌پوست دراویدی بودند که در گذشته‌ای دور از هند جنوبی به شمال سری‌لانکا نقل مکان کرده اند.

لحظه آخری 3

در سال ۵۴۳ پیش از میلاد اما، سینهالی‌ها که از طوایف آریایی هند بودند به رهبری شاهزاده ویجایه از مکانی در هند به نام سینهاپورا مهاجرت را شروع کردند و به سریلانکا نقل مکان کردند.

سینهالی ‌های آریایی محلی های  این جزیره را شکست داده و آن‌ها را به جنوب رانده و خود حکومت جدیدی در شمال ایجاد کردند. از آن دوران سالیان سالیست در گیری میان این دو قبیله آغاز شد که تا چند وقت پیش هم هنوز پا برجا بود .

 

لحظه آخری سریلانکا

امروزه سینهالی‌ها با بیش از ۱۵ میلیون نفر جمعیت ، توانسته اند ۷۵% از مردم سریلانکا را تشکیل داده و به اکثریت قالب تبدیل شوند.

در قرن دوازدهم و سیزدهم میلادی، بازرگانان مسلمان بیشتر از قبل در این منطقه به تجارت پرداختند و تا اوایل قرن شانزدهم میلادی به این منطقه سلطه داشتند تا این که در سال ۱۵۰۵ میلادی نواحی ساحلی سریلانکا توسط پرتغالی ها فتح شد و کنترل اوضاع رو در دست گرفتن.

در سال ۱۶۵۸ میلادی هلندی‌ها توانستند جای پرتغالی ها را اشغال کنند و در سال ۱۷۹۵ انگلستان هم به همین ترتیب هلند را بیرون و جای او را پر کرد و اشغال و در سال ۱۷۹۸ آن را به مستعمره رسمی خود اضافه کرد.

در سالهای جنگ جهانی اول نهضت استقلال‌طلبی در سیلان شکل گرفت که کارهای فریبنده  انگلیس نتوانست این نهضت را راضی نگه دارد و که در چهارم فوریه ۱۹۴۸ سیلان به استقلال کامل رسید.

سریلانکا

 

بیشتر تورهای سریلانکا به دلیل درخواست زیاد بله گروهی هستند در تاریخ های خاص
بله هتل ها را میتوان به درخواست مسافر در هر شهر تغییر داد
همه پرواز ها به مقصد کلمبو یک استاپ دارند
سه شنبه به پنج شنبه و پنج شنبه به شنبه
به اشتراک بگذارید:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 91031880-021 تماس بگیرید.